SILA

Naša krbová piecka SILA je mnohostranne konfigurovatelná a tak ponúka množstvo rôznych variant. A navyše vynikajúco prezentuje krásu ohna. Vašu celkom osobitú piecku SILA si môžete zostavit cisto z ocele s obkladom z keramiky alebo mastenca.

 

TITEL

Technológia iQ predstavuje revolúciu spaľovania v krbových pieckach. Vďaka nášmu inteligentnému softvéru a automatickej regulácii horenia je horenie v krbovej piecke ešte čistejšie ako kedykoľvek predtým.

Viac informácií Technológia iQ

 

TITEL

iQ+ dopĺňa technológiu iQ o systém čistenia priamo v tele krbovej piecky. Je certifikovaná „Modrým anjelom“.

Viac informácií Technológia iQ+

 

Sila

Ocel

Výška 126 cm · Šírka 47 cm · Hlbka 47 cm · Výkon 5,5 – 7,5 kW

A+

Aplikácia pre krbovú piecku

Aplikácia iQ poskytuje aktuálne informácie o kvalite horenia v krbovej piecke. Zobrazuje výkon horenia z hľadiska emisného správania a energetickej účinnosti. Aplikácia indikuje ideálny čas pre priloženie paliva, poskytuje tipy ako zapáliť oheň, obsahuje pokyny na obsluhu a inštaláciu, ako aj sériové číslo krbovej piecky.

iQ App Screens

Informácie o produkte

Naša krbová piecka SILA iQ+ je mnohostranne konfigurovatelná a tak ponúka množstvo rôznych variant. A navyše vynikajúco prezentuje krásu ohna. Vašu celkom osobitú piecku SILA iQ+ si môžete zostavit cisto z ocele s obkladom z keramiky alebo mastenca. Tak, ako sa Vám najviac páci. Mimochodom, hru plamenov a teplo môžete do miestnosti preniest jednoduchým otocením piecky. S otvoreným pôdorysom je to neporazitelná výhoda na vychutnávanie si ohna.

Výhody modelu SILA iQ+

  • Velké oblúkové panoramatické presklené dvierka
  • Nemusíte sa zohýnat pri otváraní dvierok
  • Otocné telo krbovej piecky
  • Výhlad na plamen z uhla 225°
  • Prevedenie v oceli, keramike alebo mastenci
  • DIBt- testovanie a individuálne testovanie na netesnosti