Naša piecky. Je to rozdiel, kto vyrobí vašu krbovú piecku.

Ako rodinna firma mame možnosť dosledne presadzovať naše vlastne myšlienky a najvyššiu kvalitu v každom kroku vyroby. Sme spokojni len s tym najlepšim a naše naroky premieňame do vynimočnych krbovych piecok premyslenych do najmenšich detailov. Spoliehame sa na odvahu a kreativitu. Naše remeslo ďalej neunavne rozvijame. Tak vytvarame krbove piecky, ktorych dizajn a funkčnosť je originalna.

Nájsť odborného predajcu

Je to rozdiel, kto vyrobí vašu krbovú piecku.

Dobri ľudia s nami vyrabaju dobre krbove piecky. So srdcom, rukami a mysľou pracuje 200 zamestnancov na vytvoreni neporovnateľne krasneho ohňa do vašich domovov.

Takto pracujeme

HASE objaviteľ

Priekopnikom krbovych piecok HASE je architekt Walter Blasius. V polovici 70. rokov ako prvy inštaloval piecku HASE do svojho domu, pretože nevedel najsť žiadnu inu krbovu piecku, ktora by zodpovedala jeho predstavam. Od tej doby nas pohaňa vynaliezavosť Waltera Blasiusa konštruovať krbove piecky s najvyššim štandardom kvality, spoľahlivosti a preciznosti. Popri tom dbame na jedinečnosť, tradične remeslo, inovativnosť, tvorivosť, slobodu a neustaly rozvoj našich zručnosti. Sme presvedčeni o tom, že nemožete mať lepšiu krbovu piecku.

Toto hovorí za nás


Krbové piecky vyrába HASE už viac ako 40 rokov v Trieri. Pritom sú kombinované najmodernejšie výrobné postupy s poctivou ručnou prácou a tak vznikajú krbové piecky 100 percent "made in Germany". Kto sa rozhodne pre krbovú piecku HASE, ten získa mnohonásobne. Môže sa spoľahnúť na najlepšiu kvalitu výroby a na dizajn, ktorý je nadčasový a elegantne dopĺňa každý interiér. V manufaktúre HASE sú krbové piecky vyrábané s veľkým dôrazom na detail. Preto si všetky štádiá výroby realizujú v HASE sami. Keramika kachlí sa vyrába tradičnou ručnou prácou, taktiež žiaruvzdorné tvarovky, ktoré vystielajú ohnisko krbových piecok a rovnako aj samotné krbové piecky. Tak môže HASE zabezpečiť, že HASE - krbové piecky  kedykoľvek spĺňajú najvyššie štandardy na kvalitu a dizajn. To robí HASE krbové piecky jedinečnými. Krbové piecky od HASE sú dostupné v mnohých modelov, tvaroch a farbách. S keramikou, mastencom alebo čistou oceľou v štyroch metalických farbách. HASE má tú správnu krbovú piecku pre akýkoľvek interiér a tiež pre nízkoenergetické domy. Mnohé krbové piecky sú nezávislé na prívode vzduchu z miestnosti a sú testované podľa  Nemeckého inštitútu pre stavebnú techniku DIBt.