Čo vieme naozaj dobre: Vyrábať krbové piecky.

V našej manufaktúre v meste Trier pracujeme každý deň s jedným cieľom, pre Váš domov chceme najkrajší oheň. Preto robíme všetko sami – od prvého návrhu našich piecok, cez všetky práce s oceľou až po výrobu keramiky. Najideálnejšia je súhra remesla a vášne.

Naše krbové piecky tvoríme kompletne sami.

Už viac ako 35 rokov zhotovujeme piecky v našej manufaktúre v meste Trier. Popritom spájame najmodernejšie výrobné metódy so solídnou ručnou prácou. Každá jednotlivá oceľová časť Vašej piecky sa reže, tvaruje a spracováva u nás. "100% made in Germany".

Náš dizajn je tvorený ručne.

Nenechávame nič na náhodu, už vôbec nie dizajn našich piecok. Každý detail a každá proporcia sú premyslené. Najvyššiu funkčnosť spájame okolo najkrajšieho ohňa do jednej perfektnej podoby. Nadčasovosť a dokonalá krása. To tvorí kachle - Hase.

Skonštruovať piecku Hase, to je vec kvality.

V každej našej krbovej piecke je ukrytá nespočetná námaha. Od skutočných profesionálov, ktorí vkladajú do svojej práce svoju vášeň a kompetencie. Každý detail je zosúladený. V našej manufaktúre sa kvalita spája do jedného veľkého celku – do unikátu , do krbových piecok Hase.

Výroba keramiky: skutočné remeslo

Keramiku pre naše krbové piecky vyrábame s veľkou dávkou remeselnej zručnosti. Z vody, hliny a šamotu. A s veľkou dávkou trpezlivoti pri formovaní, sušení a vypaľovaní. Každá kachlica je majstrovské dielo. Ona dodáva bodku dizajnu a robí Vašu piecku jedinečnou.

Naše piecky ukazujú naše schopnosti.

Každá piecka, ktorá vznikne v našej manufaktúre, nesie naše znalosti a naše skúsenosti. Máme to dôkladne preverené. Je to výsledok skutočnej tímovej práce. S tým súvisia naše nároky na našu prácu, najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť v každom jej kroku.