Všetko hovorí pre krbové piecky Hase. Tak my vám to povieme tiež.

Krbové piecky vyrábame v Nemecku. V našej továrni v meste Trier. Tu, na jednom mieste ručne vyrábame krbové piecky najvyššej kvality a používame pri tom najmodernejšie výrobné procesy. 200 zamestnancov pracuje spoločne s jediným cieľom: zhotoviť najlepšie krbové piecky na drevo pre vaše obydlie, pre váš dom.

Hodnota

Naše krbové piecky sú navrhnuté tak, aby pôsobili nadčasovo a celý interiér tak krásne dopĺňali. Ich tvar sa vyznačuje mnohými nenásilnými dizajnovými prvkami. Preto je ich možné ľahko zladiť v interiéri s ostatnými prvkami. Sú vhodné tak do moderného, minimalistického interiéru, ale i do miestnosti so štýlovým ba až rustikálnym nádychom. Za svoj dizajn boli naše piecky ocenené mnohými oceneniami.

Nadčasovosť

Každá jedna keramická kachlica, keramická časť na krbových pieckach Hase je ručne tvarovaná, starostlivo glazovaná a následne vypálená. To robí z každej kachlice malý kúsok umenia, v ktorom je zapracovaná skutočná vášeň. Naozaj dobré krbové piecky musia spĺňať tie najnáročnejšie záťažové skúšky. Vďaka perfektným spojom a zvarom sú krbové piecky Hase svojou kvalitou hodnotené užívateľmi vysokou známkou.

Remeslo

Naše krbové piecky sú vyrobené 100% v Nemecku. V našej fabrike vyrábame kachle z robustných oceľových platní. Platne formujeme, zvárame, lakujeme a montujeme dokopy. Všetky komponenty vyrábame my sami – od najmenších detailov, prvého náčrtu až po hotové krbové piecky, v ktorých si môžete naplno vychutnať krásny oheň u vás doma.

Made In Germany

Naše krbové piecky majú veľmi nízku spotrebu dreva. S účinnosťou viac ako 80 percent sú vynikajúcim príkladom pre túto komoditu. Drevo, ktoré sa spaľuje v modernom ohnisku krbových piecok Hase, uvoľňuje len malé množstvo oxidu uhličitého a takmer žiaden jemný prach. Čo je veľmi dobré a má pozitívny vplyv na naše životné prostredie.

Zodpovednosť

Krbové piecky Hase nepotrebujú žiadne jemné prachové filtre, a to vďaka dobrej spaľovacej technológii. Spália drevo tak efektívne, že jeho jemný prach a hodnoty CO sú výrazne pod požadovanými emisnými limitmi.

Ekologickosť

V každej krbovej piecke Hase je dodávaný kyslík presne tam, kde je to potrebný – a to prostredníctvom sofistikovaného systému vzduchových kanálov špeciálne vyvinutých pre každý model ohniska. Pomocou regulátorov vzduchu je možné plamene ohňa regulovať veľmi presne a spaľovanie v piecke je tak vždy čisté.

Čistota

Keďže kvalita našich krbových piecok je trvalá a vaše kachle vás budú sprevádzať po mnoho rokov, našou prioritou je zabezpečiť dlhodobú dostupnosť náhradných dielov. Kedykoľvek potrebujete náhradnú súčiastku, tak sa môžete obrátiť na vášho špecializovaného predajcu – kachliara.

Istota

V pieckach Hase horí krásny a veľmi výrazný oheň. Pre každú krbovú piecku prispôsobujeme našu technológiu spaľovania presne na príslušný tvar ohniska, takže na váš oheň máte vždy nerušený pohľad. Sklo na dierkach piecok zostáva dlho čisté a vďaka veľkorysým tvarom dvierok si môžete vychutnať krásny pohľad na horiace plamene.

Krása