LIMA

Dokonalé spojenie tvaru a funkcie. To je naša krbová piecka LIMA. Plne vybavená kvalitnou, rucne vyrábanou keramikou. Môžete si zvolit našu piecku aj v mastencovom prevedení.

 

TITEL

Technológia iQ predstavuje revolúciu spaľovania v krbových pieckach. Vďaka nášmu inteligentnému softvéru a automatickej regulácii horenia je horenie v krbovej piecke ešte čistejšie ako kedykoľvek predtým.

Viac informácií Technológia iQ

 

TITEL

iQ+ dopĺňa technológiu iQ o systém čistenia priamo v tele krbovej piecky. Je certifikovaná „Modrým anjelom“.

Viac informácií Technológia iQ+

 

Lima

Výška 126 cm · Šírka 47 cm · Hlbka 47 cm · Výkon 4 - 7 kW

A+

Aplikácia pre krbovú piecku

Aplikácia iQ poskytuje aktuálne informácie o kvalite horenia v krbovej piecke. Zobrazuje výkon horenia z hľadiska emisného správania a energetickej účinnosti. Aplikácia indikuje ideálny čas pre priloženie paliva, poskytuje tipy ako zapáliť oheň, obsahuje pokyny na obsluhu a inštaláciu, ako aj sériové číslo krbovej piecky.

iQ App Screens

Informácie o produkte

Dokonalé spojenie tvaru a funkcie. To je naša krbová piecka LIMA. Plne vybavená kvalitnou, rucne vyrábanou keramikou. Keramika s hladkým povrchom alebo s prstencovou textúrou v rôznych farebných odtienoch. Máte na výber. Môžete si zvolit našu piecku aj v mastencovom prevedení. Kruhovú krbovú piecku LIMA je možné otácat. Toto robí piecku LIMA výnimocnou práve tak, ako jej štíhly tvar, vyvážené proporcie a ušlachtilý povrch

Výhody modelu LIMA

  • Velké oblúkové panoramatické presklené dvierka
  • Množstvo keramických dielov v troch textúrach aleboprevedenie mastenec
  • Nemusíte sa zohýnat pri otváraní dvierok
  • Otocné telo krbovej piecky
  • Výhlad na plamen z uhla 225°
  • DIBt- testovanie a individuálne testovanie na netesnosti