Vyrábame tie najlepšie krbové piecky. Od roku 1979. HASE. Manufaktúra krbových piecok.

Toto vystihuje HASE:

  • Každá krbová piecka je navrhnutá, vyvinutá, koncipovaná, skonštruovaná a zdokonalená do posledného detailu.
  • V našich krbových pieckach horí najkrajší plameň – čistota a šetrnosť k životnému prostrediu.
  • Sklo dvierok ostáva čisté, pretože technológia horenia je dôsledne prepracovaná. HASE existuje už celé desaťročia.
  • Vďaka tomu sú náhradné diely dostupné mnoho rokov.
  • Pracujeme výhradne s vysoko kvalitnými materiálmi a surovinami.
  • Palivové drevo je efektívne využívané, preto stačí menej prikladať a to je zárukou väčšieho pohodlia.
  • Každá piecka HASE je dostupná v rôznych farebných alebo materiálových variantoch.

Sme HASE. Inovatívnosť je našou tradíciou.

Hase znamená v slovenčine ZAJAC. Naša firma je rodinným podnikom už po celé generácie. V našom sídle v Trieri, v Nemecku, plánujeme vyvíjame a budujeme naše krbové piecky v najvyššej remeselnej kvalite. Starostlivo sa sústredíme na každý detail. Krbové piecky HASE sú skonštruované tak, aby slúžili deň, čo deň po celé desiatky rokov.

Krbové piecky

Také množstvo farieb a kombinácií vám dovolí objaviť všetky možnosti.

Pravdepodobne nenájdete krajší oheň, ktorý horí v krbovej piecke.

Krbové piecky

Keď u nás v HASE tvoríme pre piecky dizajn, veľa o tom uvažujeme a premýšľame. Sú to jednoducho nespočetné nápady a myšlienky. Celé stvárnenie piecok musí byť vyvážené, jednoduché a nadčasové. V kombinácii s najlepším umením vznikajú v našej manufaktúre  v meste Trier krbové piecky, ktorých podoba a funkcia sú perfektne zladené. Piecky prinášajú oheň, ktorý v nich nádherne horí. Stojí to za to. V súčasných interiéroch s vyberaným nábytkom a jasným stvárnením, rozvíjanú naše piecky svoj dizajn, ktorý Vás nadchne. Kto sa rozhodne pre krbovú piecku HASE si môže byť istý, že dostane piecku od nemeckého výrobcu – "100% made in Germany".

Veľa modelov HASE je možné inštalovať tak, že sú nezávislé na vzduchu z interiéru, čo je dôležité hlavne pre moderné kvalitné domy s vysokou tesnosťou. Piecky sú testované podľa DIBt. Krbové piecky, kotré sú nezávislé na vzduchu z interiéru majú externý prívod vzduchu na horenie a na horenie nepotrebujú vzduch z interiéru. HASE presvedčí aj v testoch krbových piecok: 12 piecok na drevo dôkladne otestovala nadácia Warentest v rozsiahlom teste. Piecky HASE Jena obstáli bravúrne - stali sa víťazom s najlepšou známkou. Jena bodovala v aj v testoch krbových piecok ako piecka s najlepším energetickým stupňom účinnosti a bezpečným, robustným korpusom piecky s jednoduchou obsluhou.