Patna

Tam, kde sa dizajn stretáva s inováciou. Technológia iQ reguluje prúdenie vzduchu v piecke PATNA iQ úplne automaticky. Stací len založit ohen. Všetko ostatné reguluje a riadi iQ. Zaistuje maximálny komfort a najnižšie možné emisie.

 

TITEL

Technológia iQ predstavuje revolúciu spaľovania v krbových pieckach. Vďaka nášmu inteligentnému softvéru a automatickej regulácii horenia je horenie v krbovej piecke ešte čistejšie ako kedykoľvek predtým.

Viac informácií Technológia iQ

 

Patna 

Height 166 cm · Width 61 cm · Depth 41 cm · Output 6-8 kW

A

Aplikácia pre krbovú piecku

Aplikácia iQ poskytuje aktuálne informácie o kvalite horenia v krbovej piecke. Zobrazuje výkon horenia z hľadiska emisného správania a energetickej účinnosti. Aplikácia indikuje ideálny čas pre priloženie paliva, poskytuje tipy ako zapáliť oheň, obsahuje pokyny na obsluhu a inštaláciu, ako aj sériové číslo krbovej piecky.

iQ App Screens

Informácie o produkte

The PATNA iQ stove features an impressive fire presentation and beautiful ceramic. Available with a smooth surface or ribbed texture, the ceramic is crafted and shaped by hand in our manufactory and then fired in a wide variety of colours. The PATNA iQ can also be configured in a soapstone version. The high-set firebox door can be easily and conveniently opened and closed from a standing position. The HASE iQ technology and its automatic air control system ensure that an extremely clean fire burns in the PATNA iQ at all times.

Highlights of the PATNA iQ

  • Expansive fire presentation
  • Easy to open from a standing position
  • Exclusive, exquisite ceramic in two textures or soapstone
  • HASE iQ technology
  • Available with heat-retaining block
  • Approved by the German Institute for Building Technology (DIBt) and individually tested for leak tightness